درباره فارکس

گروه تولیدی و صنعتی فارکس ، زیر مجموعه ای از گروه تولیدی صنعتی رابیتس با واقع شدن در منطقه پاکدشت و در 40 کیلومتری شرق شهر تهران (پایتخت ایران) و با داشتن بیش از 10 هزار متر مربع مساحت ،کار تخصصی خود را با تولید اجاق گازهای صفحه ای (توکار) در انواع مدل های زیبا و به روز دنیا ،بالغ بر 50 مدل و انواع هودهای جدید شومینه ای آغاز نموده است.
این کارخانه با تلاش مهندسین متخصص و کارگران سخت کوش و مدیریت کارآمد موفق به اخذ انواع استانداردها و گواهی نامه های داخلی و بین المللی از جمله دارنده استاندارد مدیریت کنترل کیفیت از TUV آلمان (ISO 9001:2008) به شماره ردیابی 15Q-1002612-TIC و دارنده گواهینامه استاندارد صادرات به اروپا CE از QAL به شماره ردیابی 20770770 بوده و دارای نشان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران در اجاق گاز صفحه ای به شماره ردیابی 6637878925 و دارای نشان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران در هود به شماره ردیابی 6660640946 می باشد.
ضمناً این گروه تولیدی و صنعتی برای خدمات پس از فروش خود نیز گواهینامه جداگانه استاندارد رضایت مندی مشتری (ISO 10002:2006) از TUV آلمان را دریافت نموده که نشان از مدیریت در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت مندی مشتری است .
محصولات گروه تولیدی و صنعتی فارکس در بسته بندی های زیبا و بسیار منظم ،دقیق و کم نظیر که برای جلوگیری از کثیف شدن و صدمات احتمالی کالا یا کارتن به صورت شیرینک (پلاستیک فشرده) بسته بندی می گردد .
بدین صورت که ابتدا نوع محصول در یک بسته بندی مجزا به صورت شیرینگ آماده و کارتن این محصول نیز مجدداً به صورت شیرینگ بسته بندی می گردد و مناسب برای صادرات و حمل ونقل به اقصی نقاط کشور و دنیا می باشد .

مونتاژ
خط تولید
تست و کنترل کیفیت
بسته بندی و ارسال